The Muppets'ten üç yeni tanıtım geldi

The Muppets'ten üç yeni tanıtım geldi
Yeniden ekrana dönecek olan The Muppets için eğlenceli üç yeni tanıtım paylaşıldı. Bu tanıtımlarda ABC'de yayımlanan diğer programlardan ünlü isimler yer aldı.

The Muppets'ın yeni bölümlerle döneceği geçtiğimiz aylarda belli olmuştu. Ardından da efsane ekibin yer aldığı ilk video paylaşılmıştı. Yeni bölümlerinde özellikle The Office ile meşhur olan mockumentary tarzını benimseyen The Muppets, şimdi de ünlü isimlerin yer aldığı yeni tanıtımlarla karşımıza çıkıyor. 

Bu tanıtımlardan ilkinde Miss Piggy ve Kermit, tanıtım çekimleri için Scandal'dan Kerry Washington'la birlikte çekim yapıyor. Ancak Washington, Kermit'le bir selfie çekilmekle daha çok ilgileniyor. The Middle'da karşımıza çıkan Patricia Heaton, Swedish Chef'le yemekler hakkında konuşmaya çalışıyor ama pek başarılı olamıyor. Son olarak da Miss Piggy yeni programın tanıtım filmini çekmeye çabalıyor. Ancak o sırada stüdyoda olan Nathan Fillion dikkatini dağıtıyor. Bu sebeple Miss Piggy ondan nazikçe stüdyodan gitmesini istiyor.

The Muppets yeni maceralarıyla 22 Eylül'den itibaren her salı ABC'de ekranlarında olacak. Program için paylaşılan eğlenceli tanıtımları hemen aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER