Dexter geri dönebilir

Dexter geri dönebilir
Showtime, sevilen dizilerinden Dexter'ı mini dizi olarak yeniden ekrana taşıyabilir. Bu ilgi çekici haber, kanalın Television Critics Association panelinde ortaya çıktı.

Showtime kanalının başkanı olan David Nevins, kendisine yöneltilen soru üzerine Dexter'ın yeniden ekrana taşımak isteyeceği tek eski dizi olduğunu açıkladı. Nevins bu soruya tam olarak "Dexter, devam etmeyi düşüneceğim tek dizi olur. Önemli olan doğru zamanı bulmak. Eğer herkes bunu yapmayı isterse kesinlikle dinlerim." şeklinde cevap verdi.

Dexter'ın ekrana dönebilmesi için Michael C. Hall ve Jennifer Carpenter'ın yeniden bir araya gelmesini sağlamak gerekiyor. Ancak Jennifer Carpenter, CBS'te ekrana gelecek olan Limitless'ta rol alacak. Üstelik oyuncu, bu yeni dizinin TCA panelinde de Dexter'ı geride bırakmaya hazır bir imaj çizdi. Bu sebeple, Dexter'ın şu sıralar ekrana dönmesi ne kadar mümkün bilinmiyor.

The X-Files, Prison Break ve hatta Twin Peaks'in yeniden ekrana geleceği göz önünde bulundurulursa, Dexter da hikayesine kaldığı yerden devam edebilir gibi görünüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER