Person of Interest bitiyor mu?

Person of Interest bitiyor mu?
CBS'in sevilen dizisi Person of Interest'in geleceğine dair belirsizlik devam ediyor. Dizinin beşinci sezonla bitip bitmeyeceği hala kesinleşmedi.

CBS Entertainment'ın başı olan Nina Tassler, kanalın Television Critics Association panelinde konuştu. Person of Interest'in geleceğiyle ilgili olarak "Dizinin bu sezon son bulacağına dair bir karara varmadık." açıklamasını yaptı.

Dizinin bu sezon son bulma ihtimali, CBS'in Person of Interest'e bu sene daha kısa bir sezon onayı vermesiyle ortaya çıktı. Sevilen yapım beşinci sezonunda sadece 13 bölümle izleyici karşısına çıkacak. Üstelik alışılanın aksine, sezon ortasında ekrana gelmeye başlayacak. Yeni yayın dönemi giderek yaklaşırken, Person of Interest'in yeni bölümlerinin ne zaman ekrana geleceği de hala belli değil. Nina Tassler bu konuyla ilgili olarak da "Tarihlerin ne olacağını bilmiyoruz. Son hikayenin ne olacağına da karar vermiş değiliz." dedi. Bu belirsizlik hayranlar açısından olumlu karşılanmadı. Yine de dizinin yapımcıları Jonathan Nolan ve Greg Plageman'ın San Diego Comic Con açıklamaları yüreklere su serpmeyi başarmıştı. İkili izleyicilere "Kimse anlattığımız hikayenin arkasından hayalkırıklığı yaşamayacak." sözü vermişti.

Yeni bilgiler geldikçe Person of Interest'le ilgili gelişmeleri duyurmaya devam edeceğiz


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER