Pamela Reed, NCIS: Los Angeles'ta rol alacak

Pamela Reed, NCIS: Los Angeles'ta rol alacak
Özellikle Parks and Recreation'daki rolüyle akıllarda yer eden Pamela Reed'in sürpriz bir rolle NCIS: Los Angeles'a dahil olacağı ortaya çıktı.

Son zamanlarda karşımıza Criminal Minds, Perception , United States of Tara ve CSI: Crime Scene Investigation ile çıkan tecrübeli oyuncu bu sefer bir anneyi canlandıracak. Hem de Marty Deeks'in annesi olacak!

NCIS: Los Angeles'ın sevilen karakterlerinden biri olan Marty Deeks'in geçmişiyle ilgili pek bir şey bilinmiyor. Onun bu gizemli geçmişi de izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Dizide şimdiye kadar gördüklerimizi düşününce, herkes Marty'nin geçmişinde büyük sorunlar olduğunu düşünmeye başlamıştı. Şimdi dizide onun annesini görecek olmamız, bazı cevaplar almak üzere olduğumuz anlamına geliyor. Bu durum da NCIS: Los Angeles'ı takip eden izleyiciler tarafından memnuniyetle karşılandı.

CBS'in sevilen dizisi NCIS: Los Angeles, 21 Eylül'de yedinci sezonuyla ekrana dönecek. Pamela Reed'in de eylül ayında ekrana gelecek bölümlerden birinde karşımıza çıkması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER