Dört kadının hikayesi olan Evli ve Öfkeli'nin kadrosu şekillenmeye başladı

Dört kadının hikayesi olan Evli ve Öfkeli'nin kadrosu şekillenmeye başladı
-- Özel Haber--

Kiraz Mevsimi
ile hızlı bir çıkış yakalayan, yaz sezonunda da Adı Mutluluk, Güneşin Kızları gibi başarılı projelere imza atan Süreç Film'in kış için hazırladığı 'Evli ve Öfkeli'nin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı. Büyük ihtimalle Atv'de yayınlanacak olan ve dört kadının hikayesine odaklanan dizide Birce Akalay (Esra), Ebru Cündübeyoğlu (Seray), Ayça Erturan (Dilek) ve Yıldız Çağrı Atiksoy (Mine) başrolleri paylaşıyor.

Dizide rol alacak olan erkek oyuncu olarak pek çok isim telaffuz ediliyordu. Takdir edersiniz ki hikayede dört kadın varsa dört de erkek olacak demektir. Bu kadınları aldatan adamlar ve kadınların hayata tutunmasını sağlayacak esas oğlanlar! Anlayacağınız erkek oyuncu kadrosu oldukça kalabalık!

Son aldığımız duyumlara göre Fikret Yıldırım Urağ ve Sarp Akkaya'dan sonra kadroya İlker Kızmaz da katılmak üzereymiş. Ön görüşmeler başlamış ama henüz imza aşamasına geçilmemiş. Senaryosunu Deniz Dargı ve Cem Görgeç'in kaleme aldığı Evli ve Öfkeli'yi Nisan Akman yönetecek.

Aldatılan ama hayata devam etmeye çalışan, aldatılmaya karşı farklı tepkiler oluşturan dört kadın. Yeniden ayağa kalkıp, yeni bir hayat kurmak için birbirine destek olmaya çalışan bu kadınların hikayesini anlatan Evli ve Öfkeli'nin en geç Eylül'ün son haftasında yayında olması planlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER