Supernatural Türk televizyonlarına mı uyarlanıyor?

Supernatural Türk televizyonlarına mı uyarlanıyor?
The CW'da tam 11 sezondur ekrana gelen Supernatural'ın Türk televizyonuna uyarlanacağı haberi bugün Twitter'ı çalkaladı. Başrollerinde Jensen Ackles, Jared Padalecki ve Misha Collins'in yer aldığı bu başarılı dizinin Doğaüstü ismindeki yerli uyarlamasının Star TV'de ekrana geleceği iddia edildi. Hatta dizide Kerem Bürsin ve Kemal Doğulu'nun rol alacağı, ilk bölümün Kasım ayında ekrana geleceği gibi detaylar bile belliydi. Elbette bu haber önce Twitter kullanıcıları tarafından büyük tepki gördü sonra tepkiler diğer sosyal medyalara sıçradı.

Bu iddia ilk olarak Karahan Sarıoğlu tarafından ortaya atıldı. Sarıoğlu, Facebook'taki Supernatural Efsanesi gizli grubunda bir görsel tasarım eşliğinde bu haberi paylaştı. Oldukça tepki gören haberin ortalama 6 bin kişinin üye olduğu gruptan çıkması uzun sürmedi. Haber hızla yayıldı. Öyle ki, Supernatural dünya çapında TT oldu. 

Ülkemizde son zamanlarda birçok Amerikan dizisinin televizyona uyarlanıyor oluşu son olarak yine gençler arasında çok ilgi gören Pretty Little Liars'ın uyarlanmış olması bu habere çabucak inanılması için büyük bir etken oldu.

Star Tv logosunun yanlış kullanımını kenara koyarsak görsel tasarımın da hayli başarılı olduğunu dile getirmekte fayda var. Ayrıca proje doğru bile olsa, duyumlarımıza göre Kadir Doğulu çok kısa bir süre önce ortaya çıkan sürpriz bir gelişmeyle yeni sezon için bambaşka bir proje ile zaten anlaştı. Yine de burası Türkiye... Her an, her şey olabilir...

Şimdi gelelim bu konuyla ilgili Twitter'da karşımıza çıkan eğlenceli tepkilere...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER