Hugh Dancy, Hulu dizisi The Way'in kadrosuna katıldı

Hugh Dancy, Hulu dizisi The Way'in kadrosuna katıldı
Hannibal'daki Will Graham rolüyle gönlümüzde yer eden Hugh Dancy'nin yeni projesinin The Way olacağı ortaya çıktı.

NBC, Hannibal'ı iptal ettikten ve oyuncuların diziyle anlaşması son bulduktan sonra oyuncuların neler yapacağı merak ediliyordu. İptal kararı üzerinden geçen uzun zamana rağmen Hannibal kendine yeni bir yuva bulmayı başaramadı. Hugh Dancy de yoluna devam eden isimler arasına katıldı. The Way, işçi bir ailenin çocuğu olarak büyüyen Eddie'nin daha iyi bir hayata geçiş olarak gördüğü bir gruba katılmasıyla başlıyor. Eddie, kendine The Way ismini veren bu grupla evinden uzak bir süreç geçiriyor. Geri döndüğünde de karısına mesafeli ve duygusuz görünmeye başlıyor. Ancak bunun asıl nedeni Eddie'nin The Way grubuyla ilgili gerçeği bildiğini iddia eden gizemli biriyle görüşmesi oluyor. Bir yandan bu grupla çalışma devam eden Eddie, sonunda tüm inandıklarını alt üst edecek gerçekle yüzleşiyor. 

Hugh Dancy de dizide The Way isimli grubun başındaki karizmatik lider Cal Roberts'ı canlandıracak. Kendi sorunlarıyla mücadele eden Cal, aynı zamanda bu grubu bir sonraki jenerasyona taşıma amacı güdüyor. Dizide ona Aaron Paul ve Michelle Monaghan eşlik edecek.

The Way'in çekimlerine eylül ayında New York'ta başlanacak. Dizinin 10 bölümden oluşan ilk sezonunun gelecek yıl ekrana gelmesi bekleniyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER