Andrew Lincoln'e göre The Walking Dead 6. sezonunda daha cesur!

Andrew Lincoln'e göre The Walking Dead 6. sezonunda daha cesur!
Televizyonun en fazla ilgi gören yapımlarından biri olan The Walking Dead, yeni bölümleriyle sonbaharda ekrana dönmeye hazırlanıyor. Dizinin çekimler çoktan başladı. Hatta oyuncu ekibi Entertainment Weekly Dergisi'nin kapağında bile yer aldı. Bu süreçte EW ekibi dizinin başrol oyuncularından Andrew Lincoln ile konuşma fırsatı yakaladı.

Tam beş senedir Rick Grimes karakterini canlandıran Andrew Lincoln, dizinin yeni sezonu için oldukça heyecanlı görünüyor. Entertainment Weekly, kendisine yeni sezonu hangi kelimelerle tanımlayacağını sorduğunda "Büyük. Çok hırslı ve cesur" cevabını veriyor. Yeni sezonda şimdiye kadar gördüğümüzden daha fazla zombiyle karşılaşacağımıza, hikaye anlatımınının daha da güzelleşeceğine, giderek daha karmaşık bir hale geleceğine işaret ediyor. Altıncı sezonun, sezon finalinin bıraktığı yerden devam edeceğini de sözlerine ekliyor. Gelecek bölümlerle ilgili heyecanını da "Sezonun ilk bölümü insanların beklemediği bir şekilde ilerleyecek. En azından ben senaryoyu okurken işlerin böyle gitmesini beklemiyordum. Bölümü çektiğimizde hikaye daha da büyüdü ve derinleşti. Bu sezonda uzun zamandır görmediğim kadar iyi hikayeler yer alıyor." sözleriyle dile getiriyor.

Yeni bölümleriyle merak uyandıran The Walking Dead, 11 Ekim'de ekranlara geri dönecek. Andrew Lincoln'ün dizinin altıncı sezonuyla ilgili konuştuğu haberin aslına buradan ulaşabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER