Eurosport 2 HD, D-Smart yayınına başladı!

Eurosport 2 HD, D-Smart yayınına başladı!
Tamamı HD kalitesinde Sinema ve Dizi kanalları, National Geographic ve Discovery grupları dahil 12 farklı belgesel kanalı, 66’sı HD, 270’den fazla kanalı bünyesinde barındıran  dijital yayın platformu D-Smart’tan, yeni bir kanal daha: Eurosport 2 HD,  D-Smart 76. kanalda yayına başladı!

Türkiye’nin yenilikçi platformu D-Smart, içerik alanında yaptığı yatırımlara devam ediyor. 2005 yılında yayına başlayan, 33 ülke ve 15 dilde, 21 milyon haneye ulaşan global bir fenomen haline gelen Eurosport 2 HD, D-Smart 76. kanalda yayına başladı.

Eurosport 2 HD ile Alman futbol ligi Bundesliga 2015/2016 sezonu, başta olmak üzere futbol, tenis, kış sporları gibi bir çok farklı spor dalı D-Smart kullanıcıları ile buluşacak.

Bireysel sporlardan takım ve aksiyon sporlarına kadar spor yayınlarında rakipsiz olan Eurosport 2 HD, Avustralya Futbol Ligi, MLS Amerikan Futbol Ligi, Grand Slam, Kış Oyunları gibi dünyanın en prestijli spor olaylarını izleyicilerine naklen ulaştırıyor.

Canlı yayınlarıyla aktif, dinamik ve heyecanlı spor kanalı Eurosport 2 HD, Ulusal ligler arasında başı çeken Alman Bundesliga Ligi’nin 2015/2016 sezonu yayınlayacak. Bayern Leverkusen’de oynayan Hakan Çalhanoğlu, Borussia Dortmund’un orta saha oyuncusu olan İlkay Gündoğan ve şu an Bayern Munich’te oynayan Sinan Kurt gibi pek çok önemli Türk oyuncu başarı ile mücadele ettiği Bundesliga’da 2015/2016 sezonu 14 Ağustos’ta Bayern Munich - Hamburger SV arasında oynanacak ilk maç ile başlayacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER