True Detective: Marty Hart 2. sezonu izlerse

True Detective: Marty Hart 2. sezonu izlerse
HBO'da ekrana gelen True Detective ikinci sezonuyla eleştiri oklarının hedefi olmaya devam ediyor. Yeni bölümlerde istediklerini bulamayan izleyiciler diziyi eleştirmeye devam ediyor. Son olarak bir Youtube kullanıcısı ilk sezonun karakterlerin yeni bölümleri izlediği bir video paylaştı.

True Detective son olarak Television Critics Association'daki HBO panellerinde gündeme gelmişti. Kanal yetkilileri dizinin yeni bölümlerinden çok memnun olduklarını, True Detective'in filmlerin bile ele almaya çekineceği birçok konuya değindiğini dile getirmişti. Hatta üçüncü sezon ihtimalinden bile bahsedilmişti. Ancak kanaldan gelen bu olumlu açıklamalar izleyicilerin fikrini değiştirmeye yetmiyor. flim flam ismindeki bir Youtube kullanıcısı yeni bölümlere olan tepkisini farklı bir şekilde yansıtmayı tercih etmiş. True Detective'in ilk sezonunda yer alan karakterlerden Marty Hart'ın yeni bölümleri izlediği bir video kurgulamış. Bu videoda Marty yeni bölümden anlar izliyor ve gördüklerinden hiç memnun kalmıyor. Rust Cohle da onunla aynı fikri paylaşıyor.

Tüm bu eleştirilere rağmen True Detective'in ikinci sezonu "Black Maps and Motel Rooms" isimli yeni bölümle devam ediyor. Dizi önümüzdeki hafta sezon finali yapacak. Haberde bahsettiğimiz videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER