Humans 2. sezon onayı aldı

Humans 2. sezon onayı aldı
AMC ve İngiliz kanalı Channel 4, haziran ayında ekrana gelmeye başlayan bilim kurgu dizisi Humans'ın ikinci sezonuyla ekrana döneceğini duyurdu.

İki kanalın ortak olarak yapımcılığını üstlendiği Humans, alışık olduğumuzdan farklı bir dünyada geçiyor Burada insanların mutlaka sahip olması gereken son ürün robot bir hizmetkar olan Synth. Bu önemli teknolojik gelişme toplumun yaşayış biçimini değiştiriyor. Bu ilgi çekici yapım, insanların giderek robotlara bağımlı hale gelen yaşantısını, onların hizmetkar olarak gördüğü robotların gözünden anlatıyor.

Dizide Gemma Chan, Katherine Parkinson, Tom Goodman-Hill, Lucy Carless, Sope Dirisu, Theo Stevenson ve Colin Morgan gibi isimler rol alıyor. 

Bu bilim kurgu yapımı öyle ilgi gördü ki, Amerika'da bu yaz en iyi başlangıcı yapan dizilerden birisi oldu. 2 milyon izleyiciye ulaşan Humans, yazın en fazla izlenen ilk beş yapımından biri olarak gösteriliyor. Hatta bu bilim kurgu yapımının ilk bölümü Channel 4'ün son yıllarda en fazla izlenen orijinal yapımı oldu.

Sam Vincent ve Jonathan Brackley'in kaleme aldığı Humans'ın ikinci sezonunun sekiz bölümden oluşması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER