The Walking Dead: 6. sezonun yeni karakterleriyle tanışın!

The Walking Dead: 6. sezonun yeni karakterleriyle tanışın!
AMC'nin sevilen dizisi The Walking Dead sonbaharda ekranlarımıza dönme çalışmalarına devam ediyor. Gelecek bölümlerin yayın tarihi yaklaşırken, dizinin altıncı sezonunda göreceğimiz yeni karakterlerin ilk fotoğrafları da ortaya çıktı.

The Walking Dead'in San Diego Comic Con panelinde diziye Ethan Embry ve Merritt Wever'ın katılacağı açıklanmıştı. Ancak bu oyuncuların hangi karakterlere hayat vereceği söylenmemişti. Ew.com'un özel olarak paylaştığı fotoğraflarda bu iki oyuncuyu ve yeni bir ismi daha görme fırsatı yakalıyoruz. Gelelim bu oyuncuların canlandırdığı karakterlere... Nurse Jackie'deki rolüyle Emmy'ye layık görülen Merritt Wever bu sefer karşımıza bir doktor olarak çıkacak. Canlandırdığı Dr. Denise Cloyd karakterini The Walking Dead çizgi romanlarını takip edenler hatırlayacaktır. Denise'in varlığı Pete'in ölümünden sonra Alexandria'da kritik bir noktaya gelecek. 

En son Netflix'in Grace and Frankie'sinde izlediğimiz Ethan Embry'nin de Carter'ı canlandıracağı açıklandı. Kendisiyle ilgili anlatılanlara bakılırsa, Alexandria'dakileri Rick'e karşı doldurmaya çabalıyor. Kurulduğundan beri Alexandria'da olan Carter da yine çizgi romandan diziye eklenen karakterler arasında yer alıyor. Son olarak, ilk kez bu fotoğraflarda görme şansı yakaladığımız Corey Hawkins var. Hawkins'in Heath'e hayat vereceği duyuruldu. Alexandria'daki ihtiyaçları tedarik etmekle sorumlu olan bu karakter normalde çizgi romanlarda önemli bir yere sahip değil. 

Yepyeni oyuncularıyla hikayesini güçlendiren The Walking Dead 16 bölümden oluşan altıncı sezonuyla 11 Ekim'de ekranlara dönecek. Ondan önce, kardeş dizisi Fear The Walking Dead ağustos ayında izleyicilerle buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER