TV'de İlk Kez: Senden Bana Kalan

TV'de İlk Kez: Senden Bana Kalan
Sony Pictures,  MGM, The Walt Disney Company, Universal Studios International B.V. gibi dünyanın dev stüdyolarıyla anlaşmalar imzalayan Türkiye’nin yenilikçi platformu D-Smart, başarılı yapımları seyircilerle  buluşturmaya devam ediyor.

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un üstlendiği  yapımda başrolleri genç oyuncular Neslihan Atagül ve Ekin Koç paylaşıyor. ANS Prodüksiyon'un yapımcılığını üstlendiği projenin uyarlama senaryosu ise Levent Kazak'a ait. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Gamze Pelin Gökçe, Zeynep Kankonde, Sabri Özmener, Wilma Elles ve Doğa Konakoğlu gibi isimler yer alıyor.

Çocukluğunda annesiz ve babasız kalan Özgür, büyükbabasının mirası sayesinde zorluk görmeden, biraz da şımartılarak büyümüştür. Büyükbabasından kalacak olan miras sayesinde rahat ve sorumsuz bir hayat sürmeyi planlarken 18 yaşına bastığı gün işlerin hiç de umduğu gibi gitmeyeceğini öğrenir. Özgür mirası alabilmek için vasiyetnamede yazan bir şartı yerine getirmek zorundadır. Buna göre İstanbul'dan Çanakkale'nin Adatepe köyüne taşınacak ve burada bir yıl geçirecektir. Özgür bu şartı yerine getirmezse mirasın yalnızca ufak bir kısmını alabilecek, geri kalan kısmı ise hayır kurumlarına bağışlanacaktır. Mirası hak ettiğini düşünen Özgür, Adatepe'ye gider ve kendini bekleyen yeni hayata böylece atılmış olur. Adatepe'de onu büyük sürprizler beklemektedir. En büyük sürpriz ise beklenmedik bir anda hayatına giren Elif olacaktır.

Senden Bana Kalan, 1 Ağustos Cumartesi 21.30’da D-Smart 11. Kanal Moviesmart Türk HD’de ekrana gelecekBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER