Fuller House'un kapıları Ashley ve Mary-Kate Olsen'a açık

Fuller House'un kapıları Ashley ve Mary-Kate Olsen'a açık
Televizyonun sevilen yapımlarından Full House'un, Fuller House ismiyle Netflix'te ekrana döneceği bir süre önce belli olmuştu. Ekibin büyük bir kısmı yeni dizide rol alırken Ashley ve Mary-Kate Olsen geri dönmeyeceklerini açıklamıştı.

Bugün Amerika'da Television Critics Association'ın (Televizyon Eleştirmenleri Derneği) yaz dönemi basın turu başladı. İlk günün konuğu Netflix'ti. Orijinal içerik üretmeye üç sene önce başlayan platform, 11 farklı yapımın paneliyle katılım sağladı. Netflix adına konuşan Ted Sarandos ilgi çekici birçok açıklama yaptı. Bunlardan biri de Ashley ve Mary-Kate Olsen'ın Fuller House'a katılmama kararı üzerineydi.

İlk bölüm çekimlerini geçtiğimiz gün tamamlayan dizinin kapılarının ikizlere tam olarak kapanmadığı mesajı verildi. Sarandos, stüdyo izleyicilerinin Fuller House ekibine çok olumlu tepkiler verdiğini, oyuncuların hızla eski rollerine geri döndüğünü açıklarken Olsen ikizlerini de arzu ederlerse dizide görmek isteyeceklerine işaret etti. Diğer yandan onların yapıma dahil olmama kararlarına da saygı duyduğunu açıkladı.

İkizlerin bu açıklamalardan sonra ne diyeceği merakla bekleniyor. Öte yandan Fuller House ekibi yeni bölümlerin çekimlerine tam gaz devam ediyor. Dizinin 2016 yılı içinde ekrana dönmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER