Nathaniel Buzolic, 3. sezonda The Originals'a dönüyor

Nathaniel Buzolic, 3. sezonda The Originals'a dönüyor
Sonbaharda yeni bölümleriyle karşımıza çıkacak olan The Orijinals, Kol'un asıl haline hayat veren Nathaniel Buzolic'i yeniden ağırlayacak.

Önümüzdeki aylarda Significant Mother isminde yeni bir dizide rol alacak olan Nathaniel Buzolic, The Originals'ta flashback sahnelerinde rol alacak. Kol, aslında uzun zaman önce ölmüştü. Ancak The Originals'ta anneleri Esther, tüm ölen çocuklarını yeni bedenlerle hayata döndürmüştü. Kol da bu şekilde hikayeye dönen karakterler arasında yer alıyor. Yakın zamanda ekrana gelen bölümlerde bu karakteri Daniel Sharman canlandırıyordu. Ancak karakterlerin geçmişinde yer alan sahnelerde Nathaniel Buzolic yeniden Kol'a hayat verecek.

Nathaniel Buzolic, The Originals'a geri dönüşüyle ilgili olarak "Anladığım kadarıyla üçüncü sezonda flashbackler bolca yer alacak. Bu da Kol'u yeniden görmek için çok güzel. Geri dönüş için konuşurken aynı zamanda Significant Mother için imza attığımı söyledim. Ama fırsat olduğunda The Originals'a dönmeyi de istiyorum. Bana bu şansı verdiği için Julie Plec'e müteşekkirim. Bu dizinin bir parçası olmak benim hayatımı değiştiren bir tecrübeydi. Kol karakteri için her zaman zayıf bir yanım olacak." şeklinde konuştu.

Buzolic'in rol alacağı yeni dizisi Significant Mother yayın hayatına 3 Ağustos'ta başlayacak. The Originals da The CW ekranlarına 8 Ekim'de dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER