Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım'a Okan Yalabık mı eşlik edecek?

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım'a Okan Yalabık mı eşlik edecek?
O3 Medya'nın Star Tv için hazırladığı, Taylan Biraderler'in yöneteceği sezon dizisinin henüz adı netleşmedi. Duyumlarımıza göre memlekette eli kalem tutan adlı adsız her senaristin bu proje için hikaye yazdı. Ancak henüz bir seçim yapılmadığı da sektör kulislerinde konuşuluyor.

Eylül-Ekim 2015 tarihinde yayına çıkması beklenen ancak kişisel tahminlerimize göre ancak Ocak 2016'da ekranda olabileceğini düşündüğümüz bu projeye Okan Yalabık'ın da dahil olduğu uzun zamandır konuşuluyordu. Yeni sezonda Kanal D ekranına çıkmaya hazırlanan Berkun Oya'nın senaryolaştırdığı Mehmet Ada Öztekin'in yöneteceği Ay Yapım projesi için de adı geçen ve dahi sezonda yayın onayı alan almayan hemen her proje için teklif alan Yalabık'ın O3 Medya ile prensipte anlaştığı ancak imza atmak için senaryo okumayı beklediği konuşuluyor.

Uzun zamandır ekranda boş işi olmayan, çok başarılı bir projeden yani Muhteşem Yüzyıl'dan çıkan Okan Yalabık'ın hikaye ve senaryo konusundaki hassasiyetine vakıfız. Umarız onu yine sağlam bir hikaye ve sağlam bir kadro ile ekranda görmek kısmet olur.
 
Gelişmelerde haberdar edeceğiz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER