Billy Bob Thornton, Amazon'un yeni dizisi The Trial'da rol alacak

Billy Bob Thornton, Amazon'un yeni dizisi The Trial'da rol alacak
Başarılı oyuncu Billy Bob Thornton'un online platform Amazon'da ekrana gelecek olan The Trial için imza attığı öğrenildi.

Son olarak FX'in ses getiren dizisi Fargo'da izlediğimiz Thorton, bu sefer karşımıza Billy McBride rolünde çıkacak. Saygı gören bir avukat olan Billy, kurucularından olduğu avukatlık firmasından kovulacak. Bu talihsiz durum ardından kendini alkole veren Billy, arada sırada ayağına gelen davalarla ilgilenmekle yetiniyor olacak. Ancak onun eski firmasında çalışan genç bir avukat önüne ilginç bir dava sununca, Billy sahalara geri dönecek. Bu da onun kovulduğu firmanın yeni patronuyla karşı karşıya gelmesine neden olacak.

Transparent ve Alpha House gibi başarılı yapımlara ev sahipliği yapan Amazon, The Trial'la birlikte ilk kez bir diziye direkt olarak tam sezon onayı verdi. Bu online platform normalde yeni dizilerinin ilk bölümünü izleyicilerinin beğenisine sunuyor. Yapımların seyircilerden olumlu geri dönüş alması durumunda tam sezon onayı veriyor. Buna rağmen The Trial karşımıza ilk bölüm denemesi sürecini yaşamadan çıkacak.

Şimdilik dizide başka kimlerin rol alacağı, ilk sezonun kaç bölümden oluşacağı ya da The Trial'ı ne zaman izleme fırsatı yakalayacağımız belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER