Nesrin Cavadzade, Legends'ta rol alacak

Nesrin Cavadzade, Legends'ta rol alacak
TNT'nin sevilen dizisi Legends, Türk oyuncu Nesrin Cavadzade'yi konuk etmeye hazırlanıyor.

Cavadzade'nin Legends dizisinde yer alacağı Hürriyet yazarı Arzu Akbaş Zor'un haberiyle ortaya çıktı. Bu haberde, son zamanlarda Kuzu filmindeki performansıyla adından söz ettiren başarılı oyuncunun şimdi de yurt dışına açıldığı dile getirildi. Peki nedir bu Legends dizisi? Gelin hep birlikte biraz tanıyalım.

Yayın hayatına 2014 yılında başlayan Legends'ın başrolünde Sean Bean yer alıyor. Robert Littell'in kaleme aldığı Legends: A Novel of Dissimulation kitabından televizyona uyarlanan yapım, her görev için kendisini başka birine dönüştürebilen FBI ajanı Martin Odum karakterini merkezine alıyor. Bu kadar yetenekli bir ajan olan Martin için kendi kimliği bir soru haline geliyor. Bu da bir yabancının ona sandığı insan olmadığını söylemesiyle başlıyor.

Dizide Sean Bean'e, Ali Larter, Tina Majorino, Amber Valletta, Mason Cook, Steve Harris ve Morris Chestnut gibi isimler eşlik ediyor. Şimdi de Nesrin Cavadzade Legends'ta rol almaya hazırlanıyor. Legends, on bölümden oluşan ilk sezonuyla 3.2 milyon izleyiciye ulaşmayı başarmıştı. Kaydedip sonradan izlenme oranları ve diğer platformlar da hesaba katıldığında dizinin izlenme sayısı 6.5 milyon kişiye ulaşıyor. Bu başarı da Legends'a geçtiğimiz aralık ayında ikinci sezon onayını getirmişti.

32 yaşındaki başarılı oyuncu çekimler için Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'a gitti bile. Şimdilik onu dizinin hangi bölümünde izleyeceğimi belli değil. Ancak Legends yeni bölümleriyle ağustos sonunda ekrana dönecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER