Gotham'dan 2. sezon tanıtımı geldi

Gotham'dan 2. sezon tanıtımı geldi
Fox'ta geçtiğimiz sezon ekrana gelmeye başlayan ve Batman öncesinde Gotham şehrinin durumunu anlatan dizi için bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

30 saniye kadar süren bu tanıtımda Gotham'da yeni bir dönemin başladığı mesajı veriliyor. Gotham'ın yapımcısı John Stephens daha önce farklı mecralarda milyoner Bruce Wayne'in yükleyişine şahit olacağımızı açıklamıştı. Şimdi işin içine DC çizgi romanlarını sevenlerin aşina olduğu yeni karakterler dahil oluyor. Bunların arasında Joker olarak karşımıza çıkacak Jerome da yer alıyor. Paylaşılan son tanıtımda da bu yeni yüzleri görme fırsatı yakalıyoruz. Bunlar arasında Tabitha Galavan yani Tigress, onun büyük kardeşi Theo yer alıyor. Bu ikiliye son olarak Gracepoint'te rol alan Jessica Lucas ile True Blood‘da izlediğimiz James Frain hayat veriyor.

Tanıtımda onların yanı sıra Jim Gordon (Ben McKenzie), Penguin (Robin Lord Taylor), Edward Nygma (Cory Michael Smith), Victor Zsasz (Anthony Carrigan) ve Jerome (Cameron Monaghan) da yer alıyor. Dizinin bu sezonunda kötülerin yükselişine şahit olacağız gibi görünüyor.

Gotham, yeni bölümleriyle 21 Eylül'de dönecek. Dizi için paylaşılan tanıtımı aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER