CBS'ten yeni dizi: Braindead

CBS'ten yeni dizi: Braindead
Televizyonların sezona verdiği ara sona yaklaşırken, gelecek yıl ekrana gelecek yapımlar da bir bir belli oluyor. Bunlardan biri de CBS'in direkt 13 bölüm olarak sipariş ettiği Braindead.

İsimlerini özellikle The Good Wife ile duyduğumuz Robert ve Michelle King'in yapımcılığını üstlendiği dizi genç Hill'in Washington'da kendisine bir iş bulmasıyla başlayacak. Ancak yeni işi ona hükümetin çalışmayı bıraktığını, çünkü tüm politikacıların beyinlerinin uzaylılar tarafından yendiğini gösterecek. 

Bölümleri bir saat uzunluğunda olacak olan bu komedi - gerilim dizisi CBS'ten 13. bölümlük onayı almayı başardı. Braindead'in yapımcıları yeni dizilerini "farklı türlerin ve politik meselelerin" karışımı olarak özetledi. CBS adına açıklama yapan Nina Tassler da bu orijinal konsepti izleyicilerle buluşturmak için sabırsızlandıklarını dile getirdi.

Braindead'in 2016 yazında CBS ekranlarında izleyicilerle buluşması bekleniyor. Yapımcılığını yine Robert ve Michelle King ikilisinin üstlendiği The Good Wife da yedinci sezonuyla 4 Ekim'den itibaren ekrana gelmeye başlayacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER