Game of Thrones: 6. sezonda Jon Snow dönüyor mu?

Game of Thrones: 6. sezonda Jon Snow dönüyor mu?
Game of Thrones'un beşinci sezon finali ekrana geldiğinden beri izleyicilerin gerçekleşmesini umduğu bir şey var, o da yeni bölümlerde Jon Snow'u görmek. Beşinci sezon geçtiğimiz haftalarda son bulduğundan beri seyircilerin Jon Snow'a dair teorileri ve umutları son bulmuyor. Üstelik bu duruma "Jon Snow kesinlikle öldü" açıklamaları da engel olamıyor. Son olarak oyuncu Kit Harrington'ın Game of Thrones'un çekimlerinin gerçekleştirildiği Belfast'ta görülmesi dedikoduları yeniden alevlendirdi.

Jon Snow karakterine hayat veren Harrington, önce havaalanında sonra da Belfast şehir merkezinde diziden arkadaşı Ben Crompton'la birlikte görüntülendi. Bu durum da oyuncunun çekimler için sete döndüğü iddialarını ateşledi. Hem Game of Thrones'un yönetmeni David Nutter hem de dizinin oyuncuları uzunca bir zamandır Jon Snow'un ölü olduğuna dair açıklamalar yapıyor. Ancak oyuncunun saçını kesmemiş oluşu ve şimdi de dizinin çekildiği şehirde görüntülenmesi umutları arttırıyor.


Elbette Kit Harrington dizinin setine bir flashbackte yer almak ya da Jon Snow'un cenaze sahnesini çekmek için gitmiş olabilir. Ancak umutlar Jon Snow'un hikayesinin son bulmamasından yana...

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER