Ekranlara geri dönen The Muppets'tan ilk görüntüler geldi!

Ekranlara geri dönen The Muppets'tan ilk görüntüler geldi!
Yayın hayatına 70lerde başlayan The Muppet Show, önümüzdeki sezonda ABC ekranlarında televizyona dönmeye hazırlanıyor. Üstelik bu sefer biraz değişmiş ve yenilenmiş olarak...

Amerikan televizyonunun nostalji turları son bulmuyor. Sevilen birçok eski dizinin ekrana döneceği birer birer açıklanıyor. The Muppet Show'un da yeni bölümlerle döneceği geçtiğimiz aylarda belli olmuştu. Şimdi de efsane ekibin yer aldığı ilk video paylaşıldı. Bu uzun görüntülerin başında "Birazdan izleyeceğiniz görüntüler Muppets ekibi tarafından ABC'yi kendilerinin yer alacağı yeni bir programa ikna etmek için çekilmiştir. Halk tarafından izlenmesi planlanmamıştır." sözleri yer alıyor. Ardından kuklaların kamera arkasındaki yaşamına, ofiste yeni işlerini tartışmalarına tanık oluyoruz. The Muppet Show'un yeni versiyonu The Office tarzını benimsiyor. Tüm karakterleri tek tek takip ediyor, onların sonradan yaptıkları yorumları araya ekliyor. On dakika uzunluğundaki video Kermit'in ekibe yeniden televizyona döneceklerini duyurmasıyla başlıyor. Ancak ekibin en önemli üyesi olan Miss Piggy artık yeni projelerde yer almaya başlamış. Üstelik Kermit'le aralarında yaşananlardan sonra ekibe dönmek istemiyor. Bu da yeni program projesinin rafa kaldırılması demek. Ancak Miss Piggy'nin son dakikada ortaya çıkmasıyla her şey yoluna giriyor.

The Muppet Show'un yeni maceraları 22 Eylül'den itibaren her salı ABC'de ekrana gelecek. ABC'nin Youtube hesabı üzerinden paykaştığı bu uzun videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER