Fargo: 2.sezondan tam sekiz farklı teaser geldi!

Fargo: 2.sezondan tam sekiz farklı teaser geldi!
FX'in başarılı antoloji dizisi sonbaharda ekranlara dönme hazırlıklarına devam ediyor. Fargo'dan şimdi de bir sürü yeni tanıtım paylaşıldı. Dizinin alışılmış tarzı bu yeni videolarda da bozulmadı. Bu kısa tanıtımlar yeni bölümlere dair pek bir şey açığa çıkartmadı. Sadece ufak ipuçları vermekle yetindi.

Fargo'nun ilk sezonu hem başarılı oyuncu kadrosu hem de hikayeyi ele alış biçimiyle adından bolca söz ettirmişti. Birçok prestijli ödüle aday gösterilen yapımın ikinci sezonda geçmişe döneceğine dair açıklama da gecikmemişti. Şimdi dizinin hikayesi, ilk sezonda adını sıkça duyduğumuz Sioux Falls olayına geri dönecek ve 1979 yılında South Dakota'yı mesken tutacak. Vietnam'dan yeni dönüş olan genç Lou Solverson, yerel bir suç örgütünün peşine düşecek.

Kirsten Dunst, Ted Danson, Patrick Wilson, Jean Smart, Jesse Plemons, Jeffrey Donovan, Nick Offerman, Rachel Keller, Brad Garrett, Kieran Culkin, Michael Hogan, Bokeem Woodbine ve Cristin Milioti gibi oyuncuların rol aldığı dizi dopdolu kadrosuyla da adından söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor.

Fargo, yepyeni hikayesi ve farklı oyuncularıyla ekim ayında ekranlara geri dönecek. Diziden yayımlanan sekiz farklı tanıtımı da hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER