The X-Files'ın oyuncu kadrosu genişliyor

The X-Files'ın oyuncu kadrosu genişliyor
Fox'un altı bölümlük yeni bir sezonla ekrana döneceğini duyurduğu The X-Files'ta iki yeni oyuncunun daha rol alacağı açıklandı.

1993-2002 yılları arasında yayımlanan efsane dizi X-Files'ın geri döneceği geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Bunu diziden gelen ilk fotoğraflar ve tanıtımlar izlemişti. Variety'nin haberine göre şimdi de dizinin kadrosuna iki yeni isim katıldı: Robbie Amell ve Lauren Ambrose.

Özellikle Six Feet Under ile tanınan Lauren Ambrose ile son olarak The Flash'ta izlediğimiz Robbie Amell dizinin bir bölümünde rol alacak. Ambrose'un karakteri Ajan Einstein sert ve özgüvenli biri olarak anlatılıyor. Amell'in hayat vereceği Ajan Miller ise akıllı ve çapkın bir imaj çiziyor.

Başrollerinde David Duchovny ve Gillian Anderson'ın yer aldığı The X-Files'a ayrıca  Joel McHale ve Annet Mahendru da konuk olacak. 

The X-Files, 24 Ocak'ta "My Struggle" bölümüyle geri dönecek. Hemen ardından 25 Ocak'ta dizinin ikinci bölümü de ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümleri reyting açısından başarılı olursa, The X-Files daha uzun soluklu bir şekilde ekranlarımıza dönebillir.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER