The Vampire Diaries: 7. sezona taze kan!

The Vampire Diaries: 7. sezona taze kan!
2009 yılından beri The CW'da yayımlanan The Vampire Diaries yoluna Nina Dobrevsiz devam etmeye hazırlanıyor. Sonbaharda ekrana dönecek olan diziye üç yeni kadın karakterin dahil olduğu açıklandı.

Variety'nin haberine göre bu yeni karakterlerin isimleri Valerie, Nora ve Mary Louise olacak. Lily Salvatore'un ailesi olarak gördüğü grup içinde yer alan Valerie'ye Elizabeth Blackmore hayat verecek. Oldukça karanlık tavırları olan bu kadın aynı zamanda sihirli güçlere sahip olacak ve Mystic Falls'taki yeni hayata ayak uyduramayıp, intikam almaya odaklanacak. Onun hareketleri Mystic Falls'ta tehlikeli olayların başlamasına neden olacak.

Lily'nin geri dönüşlerine yardımcı oldukları arasında yer alan Nora ve Mary Louise ise bir çift olarak karşımıza çıkacak. Erkeksi bir tavrı olan Nora, kuvvetli bir sihir gücüne ve espri anlayışına sahip olacak. Mary Louise'i ise onun daha kadınsı, cesur ve düşüncelerini dile getirmekten çekinmeyen yarısı olarak göreceğiz. İkili birbirlerine oldukça düşkün olacak ve karşılarına çıkanları yollarından çekmek konusunda çekinmeyecekler. The Vampire Diaries'in ilk lezbiyen çiftini Scarlett Byrne ve Teressa Liane canlandıracak.

Tüm bunların yanı sıra yeni bölümlerde Stefan ve Caroline arasındaki işler daha da kızışacak, Bonnie yeni ufuklara yelken açacak ve Damon Elenasız bir hayata ayak uydurmaya çalışacak. 

The Vampire Diaries'in yeni bölümleri 8 Ekim'den itibaren The CW'da ekrana gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER