Zeyna ekrana geri mi dönüyor?

Zeyna ekrana geri mi dönüyor?
Nedendir bilinmez, Amerikan televizyonu son zamanlarda bir "yeniden canlandırma" macerasına girişti. Televizyonun sevilen eski dizileri birer birer ekrana dönmeye başladı. X-Files, Twin Peaks, Full House ve belki Prison Break derken şimdi de Zeyna: Savaşçı Prenses ismiyle tanıdığımız Xena: Warrior Princess ekrana geri dönebilir.

Bu konuyla ilgili ilk haber Zeyna'ya hayat veren Lucy Lawless'tan geldi. Ash vs. Evil Dead dizisindeki rolü sebebiyle Den of Geek sitesine konuşan oyuncu, Zeyna'yı yeniden canlandırmak istediğini açıklamıştı. Bunu da "Aslında bunu gerçekten istiyorum. Hayranlar onu yeniden görmek istiyorlar. Ben de şimdiye kadar hayranların finanse ettiği projeleri gördüm. Bu yüzden 'bunu neden yapmıyoruz ki?' diye düşünüyorum." şeklinde dile getirmişti. Oyuncunun bu sözleri ardından dizinin yeniden ekrana dönebileceği düşünülmeye başlandı. Hatta NBC'nin modern bir Zeyna dizisi üzerinde çalıştmaya başladığı haberleri yapıldı. Bu konuşmalar da dizinin hayranlarını heyecanlandırmaya yetti. Tam herkes heveslenmişken umutları kıran açıklama yine Lucy Lawless'tan geldi. Oyuncu kendi Twitter hesabı üzerinden "Üzgünüm arkadaşlar! Zeyna'nın geri döneceği haberleri sadece bir dedikodu. Bunun bir gün gerçekleşmesini çok isterim ama bu şimdilik sadece bir istekten ibaret." sözlerini paylaştı. Böylece umut ışığı bir süreliğine de olsa sönmüş oldu.

Televizyonun önümüzdeki yıllarda eski dizilerin geri dönüşleriyle ya da onların yeni versiyonlarıyla dolacağını düşünürsek, Zeyna da bu kervana dahil olabilir. Ancak o zamana kadar bize beklemek düşüyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER