Emilia Clarke, Game of Thrones'un 6. sezonu hakkında konuştu

Emilia Clarke, Game of Thrones'un 6. sezonu hakkında konuştu
Game of Thrones beşinci sezonuyla hikayesine ara vereli haftalar oluyor. Ancak Jon Snow'un ölümüne dair teoriler, dizinin Emmy adaylıkları ve oyuncuların açıklamalarıyla gündemden düşmüyor. Şimdi de dizide Daenerys Targaryen'a hayat veren Emilia Clarke yeni bölümlerle ilgili merak uyandırıcı sözler sarf etti.

Los Angeles Times'ın kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuşan oyuncu, altıncı sezonunda çılgınca şeyler olacağını düşünüyor. Clarke durumu "Bunu söylüyorum, çünkü yeni bölümlerin senaryolarını okudum. Hikayelerden haberdarım. Yeni bölümler çok heyecan verici." sözleriyle açıkladı. Sevilen oyuncu gelecek bölümlerde olayların bir şok edici olaydan diğerine geçeceğini, destansı olayların yaşanacağını ve tüm bu heyecan verici durumların içinde Daenerys'in de yer alacağını sözlerine ekledi.

Eğer hatırlarsanız Game of Thrones'un beşinci sezon finalinde Daenerys kendini Dothraki atlıları tarafından çevrilmiş olarak bulmuştu. Bu durumun onun yeniden Khaleesi rolüne geri dönüşüne işaret ediyor olabilir. Elbette Emilia Clarke oldukça merak uyandıran bu konuda ser verip sır vermiyor. Ancak Daenerys’ın ana dili olan Valyrian yerine Dothraki dilini konuşmanın onu zorladığını itiraf ediyor.

HBO'nun sevilen dizisi merak uyandıran yeni maceralarıyla 2016 ilkbaharında geri dönecek. Dizinin 24 dalda aday olduğu Emmy Ödül Töreni de 20 Eylül'de gerçekleşecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER