Joseph Gordon-Levitt, The Mindy Project'e konuk olacak

Joseph Gordon-Levitt, The Mindy Project'e konuk olacak
Fox, sevilen dizisi The Mindy Project'i iptal ettiğini geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Ancak bu iptal kararı dizi için bir son olmadı. Aksine, Mindy'nin maceralarını bir internet platformu olan Hulu'da izlemeye devam edeceğiz. Üstelik dizinin yeni bölümleri şimdiden şahane konuk oyuncuların müjdesini vermeye başladı bile.

The Mindy Project'in Hulu'da ekrana gelecek ilk bölümlerinde Joseph Gordon-Levitt'i ağırlayacağı açıklandı. Buzzfeed'in haberine göre, Mindy Lahiri (Mindy Kaling) yeni bölümlerde "Sliding Doors" filmi kıvamında maceralar yaşayacak. Dizide izleyeceğimiz bu yepyeni olayların Gwyneth Paltrow'un başrolünde yer aldığı filmden esinleneceği söyleniyor. 

Gelelim The Mindy Project'in gelecek bölümlerde Joseph Gordon-Levitt'i nasıl göreceğimize... Dizinin yeni bölümümde Mindy Lahiri kendini alternatif bir gerçeklikte bulacak. Uzun zamandır birlikte çalıştığı ve artık erkek arkadaşı olan Danny Castellano bu dünyada olmayacak. Onun yerine Mindy, Joseph Gordon-Levitt'in hayat vereceği, Bravo TV'de yapımcı olan farklı bir karakterle evlenmiş olacak. 

Tüm bu maceraların nasıl başlayacağı ve ne şekilde sonlanacağı görmek için The Mindy Project'in yeni bölümlerini beklememiz gerekecek. Sevilen dizinin eylül ayında ekranlara dönmesi bekleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER