Amerikan Başkanı Barack Obama The Daily Show'a konuk olacak

Amerikan Başkanı Barack Obama The Daily Show'a konuk olacak
Sunuculuğunu uzun zamandır Jon Stewart’ın gerçekleştirdiği The Daily Show, Stewart'a veda etmeye hazırlanıyor. Comedy Central'da ekrana gelen programda ondan boşalan koltuğa Trevor Noah dolduracak. Ancak Jon Stewart son programını gerçekleştirmeden önce bir kez daha Barack Obama'yı ağırlamaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz şubat ayında Jon Stewart'ın The Daily Show'dan ayrılacağı belli olmuştu. Onun yerini kimin dolduracağı uzun süre Amerika gündemini meşgul etmişti. Yapılan birçok haberin ardından bu ismin Trevor Noah olacağı belli olmuştu. Ünlü sunucu uzun yıllar ev sahipliği yaptığı programa veda etmeden bir kez daha Barack Obama'yı ağırlayacak. Üstelik bu Obama'nın The Daily Show'a üçüncü ziyareti olacak.

Amerikan Başkanı daha önce The Colbert Report, Late Night With Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel Live, The Tonight Show With Jay Leno ve Late Show With David Letterman gibi birçok sohbet programına katılmıştı.

Comedy Central'da ekrana gelen The Daily Show, Obama'yı salı günü misafir edecek. Jon Stewart'ın sunacağı son program 6 Ağustos'ta ekrana gelecek. Yeni sunucu Trevor Noah programı 28 Eylül'de devralacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER