Zengin Kız Fakir Oğlan, Temmuz'da FOX'ta başlıyor!

Zengin Kız Fakir Oğlan, Temmuz'da FOX'ta başlıyor!
TRT1 ekranında yayınlanmaya başlanan Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi FOX TV'ye transfer olmuştu. Dizi, 24 Temmuz Cuma günü ilk bölümüyle başlıyor.

Dizinin yeni sezonunda; Biricik ve Nurhan, oğullarına bakıcı arayışına girerler. Mahmut Kemal’e bakıcı olarak gelen genç, güzel ve bir o kadar da tehlikeli olan Alev adeta melek yüzlü bir şeytandır. Nurhan’a derin ve şizofrenik bir aşk besleyen ve Mahmut Kemal’i kendi oğlu zanneden Alev, tüm ailenin güvenini ve sevgisini kazanırken, içten içe Biricik ve Nurhan’ın arasına girecek zamanla ilişkideki ve ailedeki tüm huzuru kaçıracaktır. Ancak herkes Alev’in bu planlarından habersizdir.

Artık resmen ailenin damadı olan Sarp, ailede tam söz sahibi olabilmek için acilen çocuk yapmak isteyecek ancak bir süre bunu başaramayacaktır. Sarp’ın bu durumu, ailenin tüm servetinin tek varisinin Nurhan’ın çocuğu Mahmut Kemal olarak kalmasına neden olacaktır.

Diğer yandan, Nurhan’ın ve Sarp’ın şirket yönetimine dahil olması söz konusu olacak, ev içindeki çekişmeleri şirket ve iş ortamında devam edecektir. Kemal bey’in emekli olma isteği ve holding yönetimini, hangi damadına bırakacağı konusu en büyük çatışma ve yarışma konusu olacaktır. Nurhan, dürüstlüğü, doğruluğu ve iyiliği ile her sınavdan ve Sarp’ın hazırladığı her tuzaktan yine kurtulmayı başaracaktır.

Yapımcılığını MinT Yapım'ın üslendiği, başrollerinde; Ufuk Özkan, Ecem Özkaya Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Mahir İpek, Ayda Aksel, Kemal Kuruçay, Gözde Okur ve Şeyla Halis gibi oyuncuları buluşturan dizinin yönetmen koltuğunda ise Hasan Tolga Pulat var.

Zengin Kız Fakir Oğlan 24 Temmuz Cuma günü saat: 21:00'de FOX TV'de.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER