Once Upon a Time: Karanlık Emma'yla ilgili detaylar belli oluyor

Once Upon a Time: Karanlık Emma'yla ilgili detaylar belli oluyor
ABC'nin sevilen dizisi Once Upon a Time yeni sezonunda karşımıza farklı bir hikaye ve düşmanla çıkmaya hazırlanıyor. Ancak dizinin bu sefer ev sahipliği yapacağı kötü, diğerlerinden çok farklı olacak. Dört sezon boyunca Storybrooke'un kurtarıcı olan Emma Swan, karanlık tarafa geçecek. Bu değişimin nasıl olacağını Once Upon a Time'ın oyuncuları anlattı.

Dizide Rumple'a hayat veren Robert Carlyle, Emma'nın yeni sezonun beşinci bölümde hala karanlığa karşı mücadele ettiğini söylüyor. Kendini ele geçiren güce karşı koymaya çalışan Emma, kısa süreliğine de olsa eski haline dönmeyi başarabilir. Ancak bu kurtuluş pek uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

Jennifer Morrison da karakteri Emma'nın hemen karanlığa teslim olmayacağına işaret ediyor. Bu durumu da "Teslim olmadan önce, Emma zihnini bulandıran karanlığa karşı hala mücadele ediyor. Bu süreç oldukça kaygı verici ve gergin bir şekilde ilerliyor. Ama karanlık onu tamamen ele geçirdiğinde, Emma farklılaşıyor. Bu yüzden ona, şimdiye kadar karşı durduğu her şeyi bir araya getirerek bakmaya başladım. Onun başkalarını kurtarmaya çabalamaması ya da insanların ne düşündüğünü umursamaz hali oldukça özgürleştirici ve gerçekten eğlenceli." sözleriyle dile getiriyor.

Bu karanlık hikaye akışı sayesinde Emma şimdiye kadar çaba harcadığı her şeyi bir kenara bırakacak gibi görünüyor. Morrison karakterinin bu bencil ve sorumluluktan uzak halinden oldukça memnun bir tavır sergiliyor. Öyle ki, boş zamanını New York Kütüphanesi'nde araştırmaya yaparak geçirmiş. Sevilen oyuncu bu süreçte kütüphanecilerin de yardımıyla farklı masalları, mitolojik araştırmaları ve masalların arkasındaki psikolojiyi anlatan çalışmaları okuma fırsatı yakalamış. Öğrendikleriyle, Emma'nın arasında paralellikler bile bulmayı başarmış. 

Merak uyandıran yepyeni hikaye akışıyla Once Upon a Time'ın beşinci sezonu 27 Eylül'de başlayacak.


kaynak: ew.com
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER