Jeffrey Dean Morgan Supernatural'a dönmek istiyor

Jeffrey Dean Morgan Supernatural'a dönmek istiyor
Supernatural'ın ilk sezonlarında John Winchester karakterine hayat veren Jeffrey Dean Morgan, yeniden Supernatural'da rol almak istediğini açıkladı. Ancak sevilen oyuncunun bir de ufak isteği var.

TVLine'a konuşan Jeffrey Dean Morgan, neredeyse on yıl önce yer aldığı Supernatural'ın hikayesine yeniden dahil olmayı çok istediğini açıkladı. Oyuncu bu isteğini "Geri dönmeyi çok isterim. Bu konuda şimdilik resmi bir görüşme yok ancak Jensen ve Jared'la hala irtibat halindeyiz. Onlar hala iyi arkadaşlarım. Benim için durum sadece zamanlamayla alakalı. Eğer programım içinde uygun bir zaman bulursam geri dönmek çok keyifli olur." sözleriyle dile getirdi.

Ancak son olarak Extant'ta karşımıza çıkan Morgan'ın bir de ufak arzusu var. Sevilen oyuncu rol alacağı bölümü Jensen Ackles'ın yönetmesini istiyor. Ackles daha önce Supernatural'ın beş bölümünde yönetmen olarak görev yapmıştı. Görünen o ki, Morgan dizideki oğlunun yönetmenlik yeteneğine yakından şahitlik etmek istiyor. Bunu da "Jensen'in yönetmenim olmasını çok isterim. Bu oldukça güzel olur." sözleriyle belli ediyor.

İşin ilginç yanı Supernatural'ın yeni sezonu bu tarz bir geri dönüş için oldukça müsait. Geçtiğimiz hafta San Diego Comic Con'a katılan Supernatural yapımcılarından Andrew Dabb on birinci sezonla ilgili ilgi çekici açıklamalar yapmıştı. Sam ve Dean'in geçmişlerinden gelen ve uzun zamandır karşılaşmadıkları şeylerle mücadele edeceklerine işaret etmişti. Kim bilir, belki babaları Winchester kardeşlerin yardımına koşar. Bekleyip göreceğiz...

Supernatural, on birinci sezonunun ilk bölümüyle 7 Ekim'de ekrana dönecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER