HBO'nun yeni dizisi Westworld'ün kadrosuna dört yeni isim katıldı

HBO'nun yeni dizisi Westworld'ün kadrosuna dört yeni isim katıldı

Michael Crichton'ın yönetmenliğini üstlendiği Westworld 1973 yılında vizyona girmişti. HBO'nun aynı isimdeki yeni dizisi de bu filmden televizyona uyarlanıyor. Yapımcılığını J.J. Abrams ve Jonathan Nolan ikilisinin üstlendiği dizinin kadrosuna dört oyuncunun daha dahil olduğu duyuruldu.

Bu yeni isimlerin Pacific Rim'den Clifton Collins, Jr, Fight Club'tan Eion Bailey, House of Cards'tan Jimmi Simpson ve Danimarkalı oyuncu Sidse Babbett Knudsen olduğunu açıklandı. Dizide bu yeni oyuncuların yanı sıra Ed Harris, Anthony Hopkins, James Marsden, Evan Rachel Wood ve Thandie Newton gibi isimler rol alıyor. Westword, teknolojinin çok geliştiği bir zamandainsanların farklı maceralar yaşayabilmek için simülasyonları kullanabilmesiyle başlıyor.

Ancak bu gelişmelerin yanı sıra, Westworld'ün ilk bölümde rol alan Miranda Otto'nun diziden ayrıldığı haberi geldi. Oyuncunun Showtime'ın sevilen dizisi Homeland'in beşinci sezonunda izleyicilerin karşısına çıkacağı söyleniyor. Ondan boşalan yer, Sidse Babbett Knudsen gelişiyle doldurulmuş oldu.

Normalde bu yıl yayımlanması beklenen Westworld'ün 2016 yılı içinde HBO'da ekrana geleceğini de hatırlatalım.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER