USA Network'ün yeni dizisi Colony ile tanışın!

USA Network'ün yeni dizisi Colony ile tanışın!
USA Network'te önümüzdeki sezon ekrana gelecek yeni dizilerden Colony için bir tanıtım yayımlandı.

Yapımcılığını Carlton Cuse (Lost, The Strain) ve Ryan Condal'ın (Hercules) üstlendiği Colony, yakın bir gelecekte geçiyor. Hikayenin merkezinde Los Angeles'ta yaşayan Bowman Ailesi yer alıyor. Dizide gizemli bir grup, Dünya'yı kolonileştirmiş durumda. İnsanlar kaynağını bilmedikleri yeni bir ideolojik düzen altında yaşamaya başlıyor. "The Arrival" (Varış) ismi verilen bir olayla başlayan bu süreçte Bowmanlar üç çocuklarından birinden ayrı düşmüş. Eski bir FBI ajanı olan Will Bowman ve karısı Katie, çocuklarını geri almak için her şeyi yapmaya hazır. Oğlunu bulmak isteyen Will, yasadışı yollardan oğlunu arama sürecine başlıyor. Ancak bu girişimi başarısız bir şekilde sonuçlanıyor. Yeni düzende güç sahibi isimlerden biri olan Proxy Snyder, kaçak geçiş sırasında yakalanan Will'e bir teklifte bulunuyor. Teklife göre eğer Bowman Ailesi bu yeni düzenin yanında yer alırlarsa çocuklarına kavuşabilecek. Bu gelişmeyle birlikte tüm aile verilmesi gereken zorlu bir kararla karşı karşıya kalıyor. 

Dizide eski FBI ajanı Will Bowman'a özellikle Lost'taki rolüyle tanıdığımız Josh Holloway hayat veriyor. Onun eşi Katie'yi ise The Walking Dead oyuncularından Sarah Wayne Callies canlandırıyor. Onlara Peter Jacobson ve Amanda Righetti eşlik ediyor.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan Colony, sonbaharda ekrana gelmeye başlayacak. Dizi için paylaşılan ilk tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER