Sleepy Hollow ve Bones ortak bölümle bir araya gelecek

Sleepy Hollow ve Bones ortak bölümle bir araya gelecek
Fox, sevilen iki dizisi Sleepy Hollow ve Bones'un hikayelerini iki ortak bölümle birbirine bağlamaya hazırlanıyor.

Üçüncü sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan Sleepy Hollow, Washington Irving'in kaleme aldığı "The Legend of Sleepy Hollow" kısa hikayesinden uyarlandı. Yayın hayatına 2013 yılında başlayan dizide Tom Mison, Nicole Beharie, Orlando Jones ve Katia Winter gibi isimler rol alıyor. Hikaye 1781 yılında asker olan Ichabod Crane'in George Washington için bir göreve gitmesiyle başlıyor. Bu görev sırasında başsız bir atlıyı öldürmeyi başarıyor ancak kendisi de onunla birlikte ölüyor. 230 sene sonra, öldürdüğü atlının hayata dönmesiyle Ichabod da uyanıyor. Bu davayı Abbie Mills araştırmaya başlıyor. Bu sayede Ichabod ve Abbie bir araya gelmiş oluyor. Sleepy Hollow'un macerası da böyle başlıyor.

Tam 11 yıldır ekranda olan Bones, FBI'daki çözülmemiş cinayetler üzerine çalışan bir ekibi konu ediyor. Özel Ajan Seeley Booth ve antropolojist Dr. Temperance "Bones" Brennan bu şekilde bir araya geliyor. Başarısını uzun süredir devam ettiren Bones, geçtiğimiz yıl 11. sezonu için onay almayı başardı. Yayın hayatına 2005 yılında başlayan dizide Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T. J. Thyne ve Jonathan Adams rol alıyor. 

Biri doğaüstü elementler içeren, diğer polisiye bir hikaye olan Sleepy Hollow ve Bones normalde bir araya gelmesi oldukça zor görünen iki dizi. Ancak iki dizinin yapımcılığını da 20th Century Fox'un üstlenmesi ortak bölümleri mümkün hale getiriyor.

Henüz ortak bölümlerin konuları bilinmiyor. Ancak bu bölümlerden biri Bones'un, diğeriyse Sleepy Hollow'un yeni sezonu içinde yer alacak. Bu ortak bölümlerin gelecek sezon içinde ekrana gelmesi bekleniyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER