Stitchers 2. sezon onayı aldı

Stitchers 2. sezon onayı aldı
ABC Family, bu yıl ekrana gelmeye başlayan yeni bilim kurgu dizisi Stitchers'a yeni bir sezon için onay verdiğini açıkladı.

Stitchers'da hikayenin merkezinde Kirsten yer alıyor. Gizli bir hükümet projesine dahil olan bu genç kadın, ölmüş kişilerin zihinlerine girerek onların katillerini bulmaya çalışıyor. Bu sayede normal şartlarda suçluların bulunamayacağı cinayet davalarının çözülmesini sağlıyor. Dizide Emma Ishta, Kyle Harris, Ritesh Rajan, Salli Richardson-Whitfield ve Allison Scagliotti gibi isimler rol alıyor.

ABC Family, Stitchers'ın ikinci sezon onayı almasıyla ilgili duyurusunda Kristen'in zekasıyla genç kadınlar için şahane bir rol model olduğuna değindi. Kanal adına açıklamayı yapan Karey Burke "Stitchers takımının farklı yeni davalar çözmeye devam etmesini ve kullanılan programın arkasındaki gizem perdesini kalkmasını merakla bekliyoruz." dedi.

Stitchers, ilk sezonuna 21 Temmuz'da ekrana gelecek "Fire in the Hole" isimli bölümle son verecek. Dizinin sezon finali Pretty Little Liars'tan hemen sonra yayımlanacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER