Süper Bulmaca, Bayram Özel yayınıyla Bloomberg HT’de!

Süper Bulmaca, Bayram Özel yayınıyla Bloomberg HT’de!
Bulmaca meraklılarının gözdesi Süper Bulmaca bayram haftası boyunca çok özel bölümleriyle Bloomberg HT’de…

4 farklı etaptan ve 1 final turundan oluşan, bir yandan kelime hazine ve bilgilerinize göz atarken diğer yandan da zamanla yarışacağınız Süper Bulmaca, hafta içi her akşam hayatınızı renklendiriyor. Bulmaca tutkunlarını Bloomberg HT ekranında buluşturan ve Alper Ateş’in sunumuyla ekrana gelen Süper Bulmaca’da izleyiciler, oturdukları yerden yarışmacılarla birlikte bulmaca keyfine ortak oluyor.

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerin beğenisini ve dikkatini çeken, ekranların en renkli yarışması “Süper Bulmaca” bu bayramda da çok eğlenceli. Kazanılan ödüllerin sosyal sorumluluk projelerine bağışlanacağı “Bayram Özel” bölümlerinde bu kez bir hafta boyunca “Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı” için yarışılıyor. Daha önce yarışan Ezgi Cibali, Han Kızılgün, Emel Atakan ve Can Mutluca, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı için bulmaca çözüyor. Yine çok neşeli, yine çok eğlenceli, yine bol kahkahalı “Süper Bulmaca Bayram Özel” bu akşam Bloomberg HT’de.

Alper Ateş ile Süper Bulmaca Bayram Özel bu akşam (13 Temmuz Pazartesi) saat 20.00’de kazananların kanalı Bloomberg HT’de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER