Fargo: 2. sezondan tanıtım bombardımanı başladı

Fargo: 2. sezondan tanıtım bombardımanı başladı
İlk sezonuyla oldukça büyük ilgi gören ve birçok ödüle aday gösterilen Fargo sonbaharda ekrana dönmeye hazırlanıyor. FX'in bu başarılı antoloji dizisinden yeni tanıtımlar izleyicilerle paylaşıldı.

Yayımlanan ilk iki tanıtım, yeni bölümlerden alınmış çok kısa sahnelerden oluşuyor. Bu videolarda dizinin oyuncularından Ted Danson, Kirsten Dunst ve Patrick Wilson yer alıyor. İlk tanıtımda Şerif Hank Larsson ile genç Lou Solverson'ı molaları sırasında arabada otururken görüyoruz. Bu süre olduğunda zamanlarının dolduğunu fark eden ikili farklı yönlere ilerliyor. İkinci tanıtımda sadece Kirsten Dunst'ı görüyoruz. Canlandırdığı Peggy Blomquist karakteri gergin bir şekilde ellerini yıkıyor. İlk bakışta kanı andıran bu kırmızılığın aslında saç boyası olduğunu anlıyoruz.

Son çıkan tanıtım Fargo'nun ikinci sezondaki havasını yansıtıyor. Dizinin mutsuz ve gergin karakterlerinin yanı sıra, ilk sezonda alıştığımız şiddeti de bu tanıtımda görme şansı yakalıyoruz.

Fargo'nun ikinci sezonunda Kirsten Dunst, Ted Danson ve Patrick Wilson'ın yanı sıra Jean Smart, Jesse Plemons, Jeffrey Donovan, Nick Offerman, Rachel Keller, Brad Garrett, Kieran Culkin, Michael Hogan, Bokeem Woodbine, Cristin Milioti ve Angus Sampson gibi isimler rol alıyor.

İkinci sezonunda geçmişe dönecek olan hikaye, 1979 yılında South Dakota'da geçecek. Fargo'nun yeni bölümleri ekim ayından itibaren ekrana gelmeye başlayacak. Bu tanıtımları anlattığımız sırayla hemen aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER