San Diego Comic Con 2015 4. gün özeti

San Diego Comic Con 2015 4. gün özeti
Geçtiğimiz cuma günü başlayan ve senenin en ilgi çekici olaylarından biri olan San Diego Comic Con dün son buldu. Etkinliğin son gününde yine sevilen yapımların gelecek bölümlerinde olacaklara dair ipuçları yer aldı. Gelin bakalım yılın etkinliğinin son gününde neler olmuş.

The Vampire Diaries
Yedinci sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanan The Vampire Diaries'in Comic Con paneline Ian Somerhalder, Paul Wesley, Candice Accola, Kat Graham, Michael Malarkey ve Julie Plec katıldı. Etkinliğin en dikkat çeken konusu, Nina Dobrev'in diziden ayrılmasıyla yeni bölümlerde Elena'yı görmeyecek oluşumuzdu.

Paul Wesley bu durumun The Vampire Diaries'e kendini yenileme şansı verdiğini düşünüyor. Wesley "Bir dizi yedi yıldır yayında olduğunda, bir süre sonra dinamiklerde değişiklik yapmak gerekiyor. Bu durum da yeni bir düzenin oluşmasına neden oldu. Bu ayrılık altı senedir ekranda olan bir dizi için taze bir başlangıç olacak." sözleriyle bu ayrılığa olumlu açıdan yaklaşmayı tercih etti. Dizide Caroline karakterini canlandıran Candice Accola, her ne kadar Nina Dobrev veda etmiş olsa da Elena'nın dizideki varlığının sürdüğüne inanıyor. 

The Vampire Diaries'in altıncı sezon finalinde Kai'nin yaptığı bir büyü Elena ile Bonnie'nin hayatlarını birbirine bağlamıştı. Bu sebeple Bonnie hayatta olduğu sürece, Elena komada kalacak. Bu sayede Elena'nın hikayenin ilerleyen aşamalarında yeniden diziye dahil olma ihtimali var. Bu da farklı bir şekilde ilgi uyandırmayı başarmış görünüyor. Buna rağmen, dizinin merkezinde olan Elena'nın gidişi birçok kişi tarafından The Vampire Diaries'de sonun başlangıcı olarak görülüyor. Ancak Julie Plec aynı fikirde değil. Bu düşüncesini de "Diziyi önümüzdeki sezondan sonra biteceğini öngörmüyorum." sözleriyle dile getiriyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER