Doctor Who: 9. sezondan ilk tanıtım geldi

Doctor Who: 9. sezondan ilk tanıtım geldi
BBC'nin sevilen dizisi Doctor Who'nun San Diego Comic Con paneli başladı. Panelde gösterilen dokuzuncu sezon tanıtımı sosyal medya üzerinden tüm izleyicilerle paylaşıldı. Tanıtımda Game of Thrones'la tanıdığımız ve Doctor Who'ya konuk olacağı açıklanan Maisie Williams da yer alıyor.

Doctor Who'nun Comic Con paneli Salon H'de gerçekleşiyor. Panelin yönetimini Chris Hardwick üstlenirken, katılımcılar arasında Steven Moffat, Michelle Gomez, Jenna Coleman ve Peter Capaldi yer alıyor. Gelelim şimdiye kadar diziyle ilgili konuşulanlara...

Panelde söylenenlere göre, dizinin dokuzuncu sezon çekimleri yarılanmış durumda. Artık ikili bir yaşam sürme derdinde olmayan Clara'nın daha rahat olacağı hissi veriliyor. Bu sezonda Clara'yı Doktor'a insanlarla iletişim kurmada yardımcı olurken göreceğiz. Öte yandan Master / Missy karakterini canlandıran Michelle Gomez, bunun şimdiye kadarki en iyi işi olduğunu söyledi. Gomez, Missy'nin kurallara uymayan doğasının onu eğlenceli yapan şey olduğunu düşünüyor. Mesele buraya gelince, dizinin baş yazarı Steven MoffatDoktor ile Missy arasındaki ilişkiyi düşmanlık olarak görmediğini açıkladı. İkilinin arkadaş olduklarını ve aralarında karmaşık bir ilişki olduğunu düşünüyor. İkili arasındaki farkın, Missy'nin ölümüne neden olduğu insanlar hakkında kötü hissetmemesi olduğunu söylüyor. 

BBC America'nın açıklamasına göre, Doctor Who'nun dokuzuncu sezonu 19 Eylül'de ekrana gelmeye başlayacak. Paylaşılan fragmanı da hemen aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER