Sherlock'un Noel özel bölümünden yeni bir fotoğraf geldi!

Sherlock'un Noel özel bölümünden yeni bir fotoğraf geldi!
BBC'nin dünya çapında ilgi gören dizisi Sherlock'un bu yıl ekrana gelecek Noel özel bölümünden yepyeni bir kare izleyicilerle paylaşıldı.

Başrollerinde Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman'ın yer aldığı dizi, üçüncü sezonuyla Ocak 2014'te ekrana gelmişti. Verdiği uzun aralarla meşhur olan dizi, Noel'e özel bir bölümle ekrana kısa süreli şekilde dönecek. Çekimleri şubat ayında gerçekleşen dizinin setinde çekilen fotoğraflardan bu özel bölümün Victoria Dönemi'nde geçeceği ortaya çıkmıştı. Dizinin baş yazarı Steven Moffat durumla ilgili olarak "Özel bölüm kendine has bir şey. Bu özel bölüm olmasaydı şu an kullandığımız hikayeyi bu şekilde ele alamazdık. Bu hikaye üç bölümlük bir sezonun parçası değil. Hikayenin Victoria Dönemi'nde geçtiğini zaten pek gizleyemedik. Mark Gatiss ve ben bu tarz bir şey yapmak istiyorduk. Ancak bu yapabilmek için özel bir bölüme ihtiyaç vardı. Hikayenin tek başına var olabilmesi gerekiyordu. Bu bölüm bir bakıma kendi başına ufak bir balon gibi." şeklinde konuşmuştu. Şimdi bu heyecan uyandıran bölümden yeni bir fotoğraf daha yayımlandı. Sherlock Holmes ve John Watson'ın Victoria Dönemi kıyafetleriyle görüntülendiği bu fotoğrafı BBC One kanalının Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı.

"Herkes sussun, susun! Kıpırdamayın, konuşmayın, nefes almayın. Yeni bir Sherlock fotoğrafı geldi..."

Sherlock'un bu özel bölümünün tam olarak yayın tarihi henüz bilinmiyor. Ancak Noel'e özel bir bölüm olması yüzünden doğal olarak Aralık ayında ekrana gelmesi bekleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER