Bill Cosby hakkındaki cinsel istismar suçlamalarını kabul etti

Bill Cosby hakkındaki cinsel istismar suçlamalarını kabul etti
Ünlü oyuncu ve komedyen Bill Cosby son dönemlerde adından sıkça cinsel istismar haberleriyle söz ettiriyor. Ancak görünen o ki, ünlü oyuncu 2005'te verdiği yazılı ifadesinde ilişkiye gireceği kadınlara sakinleştirici ilaç verdiğini çoktan kabul etmiş.

Özellikle Cosby Ailesi ile tanıdığımız ünlü oyuncu hakkında şimdiye kadar 40'tan fazla kadın cinsel istismar şikayetinde bulundu. Öyle ki, bu durum uzun süre Amerika'nın gündeminden düşmedi. Ancak Associated Press'in ulaştığı dava raporuna göre, 77 yaşındaki oyuncu hakkındaki suçlamaları 2005 yılında kabul etmiş. Philadelphia'daki Temple Üniversitesi'nin eski çalışanlarından biri tarafından açılan davada, davacı taraf Cosby'nin kendisine üç doz Benadryl içirdiğini iddia etmiş. Tutanaklara göre oyuncu bu suçlamaları "Las Vegas'ta Bayan T. ile tanıştım. Sahne arkasında benimle buluştu. Ben ona Quaaludes verdim sonra da seks yaptık." sözleriyle kabul ediyor. Independent'a göreyse dava Bill Cosby'nin para cezasını ödemesiyle düşürülmüş. Komedyenin avukatlarının bu suçlamaları gizli tutmak için çok çaba harcadığı söyleniyor. 

Cinsel istismar suçlamaları sebebiyle gündemden düşmeyen ünlü komedyene geçen sene 15 yaşındayken tecavüze uğradığını söyleyen bir kadın dava açmıştı. Tüm bu suçlamalar ve itiraf sebebiyle itibarı zedelenen oyuncunun bazı şovları ve TV programları da iptal edildi. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER