Robert Kirkman San Diego Comic Con'a katılamayacağını duyurdu

Robert Kirkman San Diego Comic Con'a katılamayacağını duyurdu
The Walking Dead, Fear The Walking Dead ve Outcast'in yazarlığını yazarlığını üstlenen Robert Kirkman, San Diego Comic Con'a katılamayacak. 

Yazdığı başarılı çizgi romanları ekrana da taşıyan Kirkman, boğazından geçirdiği bir ameliyat sonrasında istirahatte olduğunu açıkladı. Ünlü yazar bu haberi "Dünya'nın insanlarına" diye başladığı bir yazıyla duyurdu. Geçirdiği ameliyatın ufak bir operasyon olduğunu belirten Kirkman, bir süre konuşmaması gerektiği için panellere veya imza etkinliklerine katılamayacağını belirtti. Bunun uzun zamandır katılmayacağı ilk Comic Con olduğunu açıklayan yazar, hayranlarından bu etkinlikte olabildiğince eğlenmelerini, The Walking Dead'de Rick'i canlandıran Andrew Lincoln'ün gözlerine yakından bakmalarını. Outcast'te rol alan Patrick Fugit ve Fear The Walking Dead'in başrollerinden Kim Dickens'a soru sorma fırsatını kaçırmamalarını istedi. 

Robert Kirkman'ın sağlık sıkıntısının tam olarak neden kaynaklandığı bilinmiyor. Ancak yazarın hayranları onu Comic Con'da göremeyecekleri için ne kadar üzgün olduklarını dile getirmeye başladılar bile. Umarız ünlü yazar yakın zamanda sağlığına kavuşur.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER