Stephen Amell, Arrow'un 4. sezonuyla ilgili konuştu

Stephen Amell, Arrow'un 4. sezonuyla ilgili konuştu
The CW'nun sevilen dizilerinden Arrow, üçüncü sezonu mayıs ortasında sonlandırdı. Dizi önümüzdeki sonbaharda yeni bölümlerle ekrana dönmeye hazırlanıyor. Ancak üçüncü sezonda yaşanan gelişmeler sonrasında dizideki dengelerde bazı değişiklikler yaşanacak gibi görünüyor. Bu konuyla ilgili merak uyandıran açıklama Arrow'un başrol oyuncusu Stephen Amell'den geldi.

Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde The TV Junkies'e konuştu. Arrow'un yeni bölümleriyle ilgili minik ipuçları verdi. Stephen Amell, daha önce kendi Facebook hesabından dördüncü sezonun bir zaman atlaması ardından başlayacağını duyurmuştu. İzleyicilerin bir kısmı bu bilginin spoiler olması nedeniyle tepki göstermiş olmalı ki, oyuncu bu hareketini açıklama ihtiyacı duymuş. Dizinin şimdiye kadar hep gerçek zaman akışıyla eş zamanlı ilerlediğini söyleyen Amell, söylediği şeyin gerçekten bir spoiler olduğunu düşünmüyor. Öte yandan sezon finalinde Oliver ve Felicity'yi arabayla şehirden uzaklaşırken görmüştük. Stephen Amell'in açıklamalarına göre dizi ekrana döndüğünde ikili hala Starling City'den uzaklarda olacak. 

Arrow dizisinin yıldızı ayrıca dördüncü sezondan birkaç bölümün senaryolarına bakma fırsatı elde etmiş. Yeni bölümlerin eskisine nazaran biraz farklı bir havası olduğunu düşünüyor. Oyuncu bu durumu "Dizi hala alışık olduğumuz hikaye gibi hissettiriyor ancak artık senaryo içinde birkaç farklı element daha var. İzleyicilerin bu değişiklikleri beğeneceğini düşünüyorum. Birbirine yakın olmayan bazı karakterleri iletişime geçerken göreceğiz" sözleriyle açıklıyor. Amell'in bahsettiği yeni elementlerin Arrow ve The Flash'ın paylaştığı dizi evrenine dahil olan Legends of Tomorrow'dan kaynaklı olduğu düşünülüyor. Hikayeye dahil olan yeni kahramanlar var olan dengelerde bir değişime neden olacak gibi görünüyor.

Bunların yanı sıra şimdiye kadar Arrow ismiyle anılan kahramanımızın yeni adının Green Arrow olarak değişme ihtimali var. DC çizgi romanlarını severek takip edenlerin üç sezondur heyecanla beklediği bu gelişme dizideki değişimin nedenlerinden bir başkası olabilir. Bu vesile ile kahramanımızın giydiği kostümün de değişeceği düşünülüyor. Dizinin hayranları çizgi romanlarda görmeye alışık oldukları tarzda bir kostüm kullanılacağını umuyor.

Arrow'un yeni bölümlerinin ne gibi değişiklikler getireceği henüz kesinleşmiş değil. Yeni detayların önümüzdeki hafta gerçekleşecek San Diego Comic Con'la birlikte açıklanması bekleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER