Chasing Life 2. sezonuyla devam ediyor

Chasing Life 2. sezonuyla devam ediyor
Yayın hayatına geçtiğimiz yaz ABC Family kanalında başlayan Chasing Life, ikinci sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Bir Meksika dizisi olan Terminales'dan Amerikan televizyonuna uyarlanan Chasing Life, 24 yaşındaki April'ı konu ediyor. Akıllı bir gazeteci olan April, The Boston Post'ta yükselmek istemektedir. Kariyerinde basamakları çıkmaya çalışırken bir yandan da annesi, kız kardeşi ve büyükannesini ihmal etmemeye çalışmaktadır. Tam hayatında her şey iyi gitmeye başlarken, April kanser olduğunu öğreniyor. Bu haberden sonra April'ın hayatında büyük değişiklikler yaşanıyor. Genç kadın hayatındaki her şeyden olabildiğince fazla keyif almaya karar veriyor. 

Dizide Italia Ricci, Mary Page Keller, Scott Michael Foster, Richard Brancatisano, Haley Ramm ve Aisha Dee gibi isimler rol alıyor. İlk sezonunda bölüm başına 1.17 milyon izleyici çeken yapım kasım ayında ikinci sezon onayını almıştı. 

April'ın hayattan keyif alma maceraları bugünden itibaren kaldığı yerden devam edecek. Chasing Life, 2. sezona "A View from the Ledge" bölümüyle 6 Temmuz günü ABC Family'de başlayacak. Dizi ülkemizde de Dizimax Drama'da ekrana geliyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER