Ash Vs. Evil Dead: Bruce Campbell yüzünü gösterdi

Ash Vs. Evil Dead: Bruce Campbell yüzünü gösterdi
Ash Williams 22 yıllık aranın ardından ekranlara geri dönüyor. The Evil Dead serisinde tanıdığımız bu karakter Starz'ın yeni dizisi Ash vs. Evil Dead ile hikayesine devam edecek. Üstelik diziden ilk fotoğraf Entertainment Weekly aracılığıyla paylaşıldı.

The Evil Dead korku serisinin devamı olan dizinin yapımcılığını Sam Raimi, Ivan Raimi, Rob Tapert ve Bruce Campbell gibi isimler üstleniyor. Şeytanlarla mücadele eden Ash Williams'ı bu rolle özdeşleşmiş olan Bruce Campbell canlandırıyor. Ona Lucy Lawless, Jill Marie Jones ve Ray Santiago gibi oyuncular eşlik ediyor. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin birinci bölüm yönetmenliğiniyse Sam Raimi üstlendi. 

Ash Williams'ın hikayesine çok uzun bir aradan sonra devam edecek. Hal böyle olunca izleyiciler Ash'in bunca zaman boyunca nelerle uğraştığını merak ediyor. Karakteri canlandıran Bruce Campbell'a bu soru yöneltildiğinde oyuncu durumu "Neredeyse hiçbir şey. O, bir süredir hiçbir şey yapmamaktan oldukça mutlu. Geceleri barlarda elini nasıl kaybettiğiyle ilgili yalan hikayeler anlatıyor. Aslında tüm bu yeni sorunlarla uğraşmaya uygun kişi değil. Ama aynı zamanda bu iş için en uygun kişi." sözleriyle özetliyor.

Çekimleri Yeni Zelanda'da gerçekleşen Ash Vs. Evil Dead, bu yıl içinde Starz ekranlarında başlayacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER