Şükrü Özyıldız o sırrı açıkladı!

Şükrü Özyıldız o sırrı açıkladı!

Pretty Little Liars uyarlaması Tatlı Küçük Yalancılar 6 Temmuz Pazartesi (bugün) yayın hayatına başlıyor. Dizinin oyuncuları da tanıtım amaçlı çeşitli mecralara röportaj vermeye başladı. Bunlardan en çok dikkat çekeni Şükrü Özyıldız’ın Milliyet Gazetesi’nden Aydil Durgun’a verdiği röportaj oldu.

Canlandırdığı Eren karakterinden bahsederken A’nın yeni hedefinin o okulda okuyan bir kız grubu olduğunu öğrenip onları korumak adına okulun psikoloji bölümde hocalık yapmaya başladığını bunun yanı sıra müzisyen bir kimliğinin de olduğunu söyledi.


Şükrü Özyıldız'ın canlandırdığı Ezra Fitz Bensu Soral'ın canlandırdığı Aria ile birlikte

Dizinin orjinalinde Eren yani Ezra Fitz edebiyat ile ilgilenen bir karakter. Ayrıca çok zengin bir aileden gelmesine rağmen lisede edebiyat öğretmenliği yapmayı tercih etmiş, Aria ile yaşadığı aşkın duyulmaması için de görevini bırakmak zorunda kalmıştı. Dizinin 4.sezonuna kadar kızların yaşadıklarından, A Takımı’ndan belki de haberi olmayan tek karakter olduğu düşünülen Ezra’nın A çıkması seyirciyi hem çok şaşırtmış hem de hayal kırıklığına uğratmıştı. Ancak gerçek çok geçmeden ortaya çıkmış.Ezra'nın hem Alison’un hayatını anlatan bir kitap çıkarmak hem de kızları kurtarmak için araştırma yapan hevesli genç bir yazar adayı olduğu öğrenilmişti.

Böylece dizinin 4.sezonuna bomba gibi düşen sırrı Şükrü Özyıldız röportajı ile birlikte öğrenmiş olduk. Belki de Tatlı Küçük Yalancılar’da bu sır daha erken ortaya çıkıp hepimizi şaşırtacak yeni gelişmelerin önünü açacaktır…

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER