NBC, A.D. The Bible Continues'u iptal etti

NBC, A.D. The Bible Continues'u iptal etti
İncil'den esinlenen ve 2013 yapımı The Bible mini dizisinin devamı niteliğinde olan A.D. The Bible Continues'un iptal edildiği açıklandı.

Yapımcılığını Roma Downey, Mark Burnett ve Richard Bedser gibi isimlerin üstlendiği dizi yayın hayatına nisan ayında NBC'de başlamıştı. The Bible'ın aldığı reytinglerden sonra, onun devamı olan A.D. The Bible Continues da mini dizi olarak hızlı bir şekilde onay almayı başarmıştı. Her ne kadar yapım bir mini dizi olarak başlasa da yapımcılar hikayeyi ikinci sezonla devam ettirme hazırlıklarına çoktan başlamıştı. Şimdi tüm bu hazırlıklar boşa gidebilir. Son zamanlarda adından Hannibal, American Odyssey gibi dizilerini iptal ederek bahsettiren NBC, iptal furyasına A.D. The Bible Continues'u da ekledi. Ortalama olarak 6 milyon kişi tarafından izlenilen dizinin reytinglerinin her geçen hafta düşmeye devam etmesi iptal kararının nedeni olarak gösteriliyor. 

Burnett ve Downey, The Bible ile başladıklar inanç bazlı hikaye anlatımlarına internet üzerinden yayın yaparak devam etmeyi planlıyor. A.D. The Bible Continues'un devamı 2015 yılı sonlarında ya da 2016'nın başlarında gelebilir.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER