Fatal Attraction televizyon dizisi oluyor

Fatal Attraction televizyon dizisi oluyor
Paramount, 1987 yılında vizyona giren Fatal Attraction filmini mini dizi olarak televizyona uyarlayacağını açıkladı.

Başrollerinde Michael Douglas ve Glenn Close'un rol aldığı Fatal Attraction'ın hikayesi New York'ta yaşayan ve başarılı bir avukat olan Dan Gallagher'ın Alex Forrest'le tanışıp bir kaçamak yaşamasıyla başlıyor. Evli bir adam olan Dan yaşananları devamı gelmeyecek bir eğlence olarak görüyor. Onunla aynı fikirde olmayan Alex ilişkilerinin sonlanmasına müsade etmiyor. Dan ondan uzaklaşmaya çalıştıkça daha da takıntılı hale gelen Alex, her yerde Dan'in karşısına çıkmaya, onu devamlı aramaya başlıyor. Zamanla aile hayatına karışan, karısının ve çocuğunun karşısına çıkan Alex giderek daha büyük bir problem haline gelmeye başlıyor. Vizyona girdiği yıl büyük ilgi gören Fatal Attraction, 320 milyon dolar kazanarak o yıl dünya çapında en çok gelir elde eden film olmuştu. İzleyicilerin ilgisinin yanı sıra, eleştirmenlerin beğenisini de kazanan film, şimdi dizi olarak geri dönmeye hazırlanıyor.

Her bölümü bir saat uzunluğunda olacak bu mini dizinin yapımcılığını Mad Men ile tanıdığımız Maria ve Andre Jacquemetton üstlenecek. İkili ayrıca senarist olarak da görev yapacak. Paramount Televizyon Şirketi bu proje daha şimdiden için Fox'la anlaşma sağladı. Bu anlaşmada, Fox yöneticilerinden David Madden'in daha önce Paramount'ta hatta direkt olarak Fatal Attraction filminde görev yapmasının etkili olduğu düşünülüyor.

Bakalım vizyona girdiği sene En İyi Film, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu gibi dallarda Oscar adaylığı kazanan hikaye aynı başarıyı televizyonda da gösterebilecek mi?


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER