The Affair'ın 2. sezonundan ilk tanıtım yayınlandı

The Affair'ın 2. sezonundan ilk tanıtım yayınlandı
Showtime'ın adından sıkça söz ettiren dizisi The Affair'ın ikinci sezonu adım adım yaklaşıyor. Bu sevilen dizinin yeni bölümleri için ilk tanıtım sonunda izleyicilerle paylaşıldı.

Seyircilerin büyük beğenisini toplayan dizinin yeni sezonunda Noah ve Alison kendilerine yeni bir hayat kurmayı deniyor. Başka bir şehre taşınan ikilinin mutluluğu Noah'ın Scotty Lockhart cinayeti sebebiyle tutuklanmasına kadar sürüyor. Üstelik çiftin problemleri Noah'a yönelik cinayet suçlamalarıyla da sınırlı değil. Cole da bir şekilde Alison'ın hayatına geri dönmenin bir yolunu bulmuş gibi görünüyor. Elbette Alison bu durumdan hiç memnun değil. Sadece bu tanıtıma bakarak bile The Affair'da işlerin giderek daha da karmaşık bir hale geldiğini söylemek mümkün. İkinci sezondan yayımlanan ilk tanıtım "Gerçekten her şeyin en iyi sonuca varacağına, gerçek aşkın galip geleceğine inanıyor musun?" sözleriyle son buluyor. Bu videoyu haberin sonunda bulabilirsiniz.

Bilindiği üzere The Affair'in önemli özelliklerinden biri hikayeyi hem Noah hem de Allison'ın bakış açılarından anlatması. Dizinin yeni bölümlerinde bunların yanı sıra olayları Noah'ın eşi Helen ve Allison'ın eşi Cole'un bakış açılarıyla da izleyeceğiz. Hikayesi daha da zenginleşecek dizide ayrıca Joanna Gleason, Richard Schiff, Miranda Rae Mayo gibi isimleri de rol alacak. Üstelik Mayo'nun canlandıracağı Helen karakteri Cole ile yakınlaşacak. Cole karşımıza ilk sezona oranla daha farklı bir şekilde çıkacak gibi görünüyor. Dizinin gelecek bölümleriyle ilgili daha detaylı bilgi için "The Affair: Yeni sezonda neler olacak?"yazımıza bakabilirsiniz.

The Affair'ın Showtime ekranlarına sonbahar aylarında dönmesi bekleniyor. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER